Dziś zaprezentuję Tobie, jak ChatGPT radzi sobie z generowaniem opisów aukcyjnych w języku polskim. Porównamy dwie wersje tego narzędzia – ChatGPT-3.5 oraz ChatGPT-4. Poniżej znajdziesz przykład opisu dla aukcji internetowej lub sklepu dla urządzenia jakim jest nawilżacz powietrza. To tylko jeden z prostych przykładów, wymyślonych na potrzeby stworzenia tego wpisu.
Prompt
Przechodzimy do naszego prompta i zadajemy komendę. Tym razem powiem mu, aby był sprzedawcą e-commerce z umiejętnością pisania tekstów marketingowych.
Odpowiedź Model GPT-3.5
Chwilkę odczekujemy i mamy gotową odpowiedź, która może posłużyć nam jako inspiracja pod stworzenie opisu tej aukcji internetowej.

Odpowiedź Model GPT-4
Czas na przełączenie narzędzia na wersję z oznaczeniem GPT-4, teraz zobacz jaki uzyskałem efekt tej dyskusji:

Chwilkę musiałem odczekać, aż otrzymam gotowy opis. Niestety był on niepełny. Mimo wszystko radzę sobie w ten sposób, że wystarczy poprosić narzędzie ChatGPT o dokończenie, a powinno to zrobić.
Masz Facebook? Dołącz do grupy TechEntuzjastów
Dołącz do naszej grupy, w której będziesz mógł znaleźć informacje na temat najnowszych trendów, technik i narzędzi związanych z Technologią, IoT, AI i Prompt Engineering: DALL·E, GPT-3, GPT-4, Stable Diffusion, Midjourney
Teraz już wiesz, w jaki sposób ChatGPT może Ci pomóc pisać teksty dla przedmiotów, które wystawiłeś na swoim sklepie e-commerce. Taki opis może być dla Ciebie szybką inspiracją do jego stworzenia.