Gotowy plik przygotowany w programie Power BI, który pozwala na analizę historii pomiarowej (pliku CSV) urządzenia MEW-01.

Prosta analiza danych związanych z zużyciem energii elektrycznej i sprawdzenie opłacalności taryf G11 i G12W.

MEM-21 to monitor, który rejestruje zużycie i produkcję energii elektrycznej. Urządzenie stanowi uzupełnienie systemu Exta Life.

Możliwość ustawienia wartości początkowych dla liczników energii to jedna z nowości, jaką wprowadza nowa wersja 2.3.36. Co więcej, w nowym wydaniu?

Zobacz czym są linki bezpośrednie w systemie Supla i dowiedz się jak możesz w prosty sposób je stworzyć. Automatyzacja przez link bezpośredni.

Zobacz czym są linki bezpośrednie w systemie Supla i dowiedz się jak możesz w prosty sposób je stworzyć. Automatyzacja przez link bezpośredni.

Skorzystaj z gotowego analizatora danych zużycia energii dla urządzenia MEW-01, przygotowanego w Power BI Desktop.

Chcesz sterować centralnie w Supla? Chcesz załączyć oświetlenie jednym kliknięciem przycisku lub zamknąć rolety? Poznaj rozwiązanie RNW-01.

Sterowanie grupowe przydaje się tam, gdzie chcemy za pomocą 1 kliknięcia zmienić stan wielu urządzeń. Zobaczcie jak to zrobić w Supli.

Twoje urządzenia nazywają się tak samo? Dowiedz się z tego wpisu jak zmienić nazwę urządzeń systemu Supla.

MEW-01 pozwala na zarządzanie energią elektryczną w naszych domach. Dowiedz się, jak go skonfigurować po MQTT do pracy lokalnej.

Aktualizacje urządzeń wprowadzają nowe poprawki i funkcjonalności. Zobacz jak zaktualizować moduły Supla ZAMEL.